Sorun Değil , Çözüm Üretiyoruz …

TÜLEK PEN 1979 yılından bu yana Türkiye’nin en prestijli firmaları ile birlikte çalışmış ve ülkenin farklı bölgelerinde birçok projenin altına imzasını atmıştır. Uzman ekibi ile dâhil olduğu projelerin uygulama süreçlerinde gündeme gelen ihtiyaçlarına da hızla çözüm üretme yetkiliği sayesinde Türkiye’nin alt yapısına katkı sağlayan çok büyük projelerin hayata geçme sürecinde aktif olarak görev almış ve bu süreç içerisinde gösterdiği performans sebebi ile alanında lider konumuna ulaşmayı başarmıştır.

Üretime ilk kez Eyüp’de 500 metrekarelik bir atölyede başlanmış, yüklenici olduğu projelerde gösterdiği başarı sayesinde ülkenin önde gelen projelerine dâhil olmuş, üretim kapasitesi günden güne artış göstermiştir. Üretim alanı ihtiyacı da bu gelişmelere bağlı olarak artmıştır.

PVC Pencere Doğrama alanında daima yenilikler sunan firmamız tedarikçi firma olmaktan çok bir çözüm ortağı olarak kendini konumlandırmakta ve buna uygun olarak müşterilerimizin taleplerini üretimde ve yönetimde kalite anlayışı ile karşılamaktadır.

Firmamızda sipariş talebiniz alındıktan sonra ihtiyaca göre yerinde keşif çalışması yapılır. Projelendirme çalışması ve statik hesapların yapılması ile devam eder. Üretime aldığımız tüm malzemelerin girdi şartlarına uygunluğu incelenir. her aşamada sertifikalı kaynakçılar ve çalışanlar  üretim yapmakta ve proses kontrolleri ile siparişinizin kalitesi incelenmektedir. Sevkiyat aşamasına gelen her ürün son kontrol testlerinden geçer ve sevk onayı ile siz değerli müşterilerimize sunulur. Siparişin başından sonuna kadar yapılan kalite kontrol çalışmaları sayesinde siparişinizin kalitesi garantilemeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz.