Pergole & Kış Bahçesi

Pergole ?

Pergole tente sistemi sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Pergole tente sistemi güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergole tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz . Böylece kış aylarında da pergole tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Kış Bahçesi ?

Bahçe ya da balkon keyfini kışın da sürdürmek istiyorsanız, kış bahçesi hazırlıkları sizi bekliyor. Yazın keyfini sürdürdüğünüz bahçe, balkon ya da verandanız varsa, bu keyfi kış aylarında da sürdürebilirsiniz. Kış aylarında kullanamadığınız bahçe, balkon, teras ya da verandanızı çatı ve pencere sistemleriyle kapatarak bir kiş bahcesi yapabilirsiniz. Günümüzde ısı yalıtımlı olarak tasarlanan çatı ve pencere sistemleri, bu alanları rahatlıkla kışın da değerlendirilmeyi mümkün hale getiriyor. Yaz aylarında yaşadığını keyfi, kışın da sürdürmek için açık alanları ‘kış bahçesi’ ne dönüştürebilirsiniz. Küçük ya da büyük metrekarelik alanda dilediğiniz gibi bir kış bahçesi kurgulayabilirsiniz.

Evinizi Biz Dizayn Edelim …

Pergole & Kış Bahçesi (Winter Garden) ;

Biz TÜLEK PEN Olarak sizlerin değerli evlerinizi dizayn etmeye talipiz uzman ekiplerimiz yerinizi görsün ölçelim , biçelim çizimlerimizi gerçekleştirelim size sadece çayınızı yudumlamak kalsın …