PVC Pencere Doğrama

İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar.

Klor içermesi nedeni ile PVC‘nin alev alma sıcaklığı yüksektir, alev tutuştuğunda kendiliğinden hemen söner. Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir.Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer.

Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar. PVC atıklar, kâğıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir. Kolay temizlenir ve az bakim gerektirir.

PVC‘nin pencere veya kapı imalinde kullanılması ile ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanır.

PVC Pencere Özellikleri ;

Tülek PEN Pvc Pencere Sistemleri, statik özelliklerini arttırmak amacıyla içlerine konulan galvanizli destek saclarıyla güçlendirilmiş PVC profillerden oluşmaktadır. Kasa, kanat, cam arasında sızdırmazlığı sağlayan özel contalar mevcuttur. Kanatların açılıp kapanması aksesuarlar sayesinde olmaktadır.

PVC Pencere Doğrama

İstanbul’da  Pimapen PVC Sistemleri tamir, bakım, onarım ve tadilat işleri en uygun fiyata yapılmaktadır. Pimapen’inizden soğuk havamı geliyor yada açılık kapanırken zorlanıyormusunuz ? Artık bunların hiçbirisi dert değil! Evinizde işyerinizde pencereleriniz halen ahşapmı ücretsiz keşif ile size en uygun PVC Pencere’yi beraber seçelim.

Tülek PEN Pvc Pencere Sistemleri 8 ayrı seri, Panjur, Kepenk ve Sineklik Sistemleri, 150’yi aşkın profil çesidi ile zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Doğramanızın kanadını açtığınızda iç çerçevede Tülek PEN yazısını ve kullanılan serinin adını görebilirsiniz.